AUTOMATYKA AV

Automatyka audio video to grupa urządzeń, mechanizmów, które podnasza komfort użytkowania, a jednocześnie zachowują design i harmonię domowej atmosfery.
Popularnym mechanizmem do TV jest podnośnik, który na czas oglądania wysuwa nam TV z mebla, a po zakończeniu oglądania ukryje go dyskretnie. Winda do TV instalowana w meblu, zabudowie czy wnęce wysuwa plazmę na czas oglądania filmów. Winda do plazmy i LCD jest wybierana przez wymagających Użytkowników ceniących przestrzeń, styl wnętrza lub minimalizm. Windy do plazm zapewnią prawdziwy komfort użytkowania urządzeń AV. Wyposażając salon chętnie nie eksponujemy już samych urządzeń, mają być one widoczne tylko w czasie użytkowania.

Winda do projektora

Windy do projektorów zyskują wielu odbiorców do kina domowego, które zapewnią prawdziwy komfort użytkowania urządzeń AV. Wyposażając salę projekcyjną nie eksponuje się urządzeń AV. Ważne jest żeby projektor był widoczny tylko podczas użytkowania.
Windy do projektorów, pozwalają cieszyć się wnętrzem w określonym stylu, bez widocznych kabli, podłączeń czy samych urządzeń AV. Winda do projektora przeznaczona jest do instalacji projektorów w wysokich wnętrzach oraz tam, gdzie wymagane jest zachowanie określonego stylu, przestrzeni czy minimalizmu.

Mechanizm maskujący

Mechanizm znajdującego sie pod nim telewizora. Dwa mechanizmy montowane są po obu stronach TV. Grafiki/obrazy/panele są dowolne pod warunkiem zachowania normy wagowej. Grafiki zamknięte tworzą jeden obraz zasłaniając telewizor, po uruchomieniu, obraz dzieli sie na dwie części lewą i prawą odsłaniając telewizor znajdujący się pod nim.

Mechanizm ruchomego obrazu

Mechanizm ruchomego w gorę/dół obrazu, pozwalającego pod nim ukryć telewizor.
Urządzenie montowane jest nad telewizorem. Grafika/obraz/panel może być dowolna jedynie spełniać normę dotycząca wagi.

Produkty te są wykonane z niezwykłą precyzją , a ich duża rozmaitość zasada działania daje nam możliwość dopasowane do potrzeb indywidualnego projektu wnętrza, a za tym idzie dopasowanie do potrzeb klienta. Mamy do dyspozycji rozwiązania z pośród mechanizmów podnoszących, uchwytów sufitowych ,ściennych, rozsuwanych paneli które możemy powlec dowolną grafiką, uchwytów , a także układów sterujących tak by system był kompatybilny z centralnym systemem sterowania.

Mechanizm paneli maskujących

Jeśli nie lubicie Państwo widoku telewizora, kiedy go nie oglądacie można go ukryć, a wysuwać elektrycznie za dotknięciem pilota. Prezentowany Mechanizm maskujący TV za panelami z domowinie dobraną grafiką występuje w trzech wariantach ze względu na wielkość telewizora

Prezentowane mechanizmy, rozwiązania to tylko kilka propozycji, które nasza firma ma w ofercie. Niektóre rozwiązania dla naszych klientów wykonujemy indywidualnie w naszej pracowni.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.