O firmie

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, zajmującą się realizacjami audio-video. Naszą specjalizacją są systemy multimedialne, elektryczne oraz teletechniczne. Istniejemy na rynku już od 2003 roku i przez ten czas udało nam się zrealizować masę kompleksowych projektów. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów oraz doświadczeniu zawodowemu, zakładamy następujące instalacje dotyczące systemów audio-video:

  • Multiroom,
  • Kino domowe,
  • Systemy projekcyjne,
  • Inteligentne budynki,
  • Automatyki domowej,
  • Monitoringu CCTV,
  • Instalacji TV – SAT.

Nasza firma jest również partnerem handlowym wielu producentów cenionych i renomowanych marek. Wykonujemy projekty dotyczące nagłośnień wielostrefowych zarówno w domach, jak też w biurach. Nasi pracownicy są w stanie zamontować specjalne systemy głośników, przeznaczone do zabudowy różnego typu.

Każdą realizację jesteśmy w stanie dopasować do wymogów klientów. Do tej pory mieliśmy okazję wcielić w życie nasze rozwiązania, zarówno w mieszkaniach, apartamentowcach, jak i w różnego typu posiadłościach mieszkalnym. Zajmujemy się zarówno prostymi realizacjami audio-video, jak i bardziej skomplikowanymi oraz kompleksowymi projektami, wymagającymi nieco większych prac.

W skład naszej oferty wchodzą nietypowe, aczkolwiek bardzo nowoczesne rozwiązania. Wystarczy tu wymienić choćby podnośniki do telewizorów plazmowych, siłowniku do plazm i LCD, windy do projektorów a także inne elementy przeznaczone do montowania w ciężko dostępnych miejscach. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania, jesteśmy w stanie bezproblemowo dopasować do różnych systemów sterowania, bez względu na to, czy chodzi o sterowanie z wyłącznika ściennego, pilota, czy też innych elementów.

Współpracujemy z licznymi biurami projektowymi, usytuowanymi na terenie całego kraju. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu, nadzorowaniu a przede wszystkim w budowaniu nowoczesnych systemów, jesteśmy w stanie spełnić wymagania także tych najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy szybki termin realizacji projektów oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.