STEROWANIE I INTEGRACJA

Integracja wszystkich domowych systemów elektrycznych, audio video, alarmowych i wiele innych to funkcjonalność i wygoda. Skupmy się na sterowaniu i integracji systemów audio video. Dotychczas jedną z podstawowych bolączek użytkowników sprzętu Audio Video było posiadanie kilku pilotów do każdego urządzenia oddzielny.

Naszym klientom proponujemy zastosowanie systemu sterowania integrującego wszystkie urządzenia AV i nie tylko.

Podstawowym urządzenia, które pozwoli nam zintegrować urządzenia audio video jest pilot uniwersalny proste urządzenie pozwalające przesłać sygnał do urządzeń za pomocą sygnału IR ( podczerwień) oraz RF (radiowa)

Popularne w dzisiejszych czasach smartphony, tablety mogą nam służyć, jako pilot domowej rozrywki. Przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń, procesorów, który będzie sterował wszystkimi urządzeniami w Twoim domu. Nawet wtedy, gdy jesteś poza nim – wystarczy dostęp do Internetu. Taka sama aplikacja będzie możliwa dla Twojego komputera osobistego.

Najważniejsze cechy aplikacji:

  • Użyj swojego smartPhona by pełnił dla nas dodatkową funkcję.
  • Całkowita integracja urządzeń firmy Apple z systemami sterowania
  • możliwość zaprogramowania dowolnej , indywidualnej grafiki interfejsu.
  • Komunikacja w obu kierunkach kontrolera, która pozwala na wyświetlanie informacji.
  • Połączenie z domową siecią bezprzewodową oraz bezpieczny dostęp poza lokalem zapewniany łącze WiFi lub 3G/4G wraz z automatycznym przełączaniem

Rozbudowane systemy integracyjne pozwalają połączyć wszystkie systemy sterujące sprzętem audio-video, oświetleniem, klimatyzacja i innym sprzętem elektronicznym. Systemy oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji czy alarmowe są standardowymi instalacjami w domach, ale dopiero ich integracja w jedną, w pełni zautomatyzowany system przełoży się na komfort użytkowania, a budynek będziemy mogli nazwać inteligentnym!

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.