Współpraca

Witamy w specjalnie przygotowanej przestrzeni. Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz , biura projektowe oraz biura deweloperskie. Chcielibyśmy przedstawić Państwu zakres naszej działalności, z których mogą Państwo skorzystać przy współpracy z inwestorem.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest projektowanie i realizacja systemów audiowizualnych w apartamentach i domach prywatnych. Należą do nich prywatne sale kinowe, wielostrefowe systemy muzyczne multiroom, systemy stereofoniczne oraz kina domowego. Swoje realizacje opieramy na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu wyszkolonych specjalistów oraz ofercie sprzętowej najlepszych światowych producentów.

Zapewniamy pełen zakres wsparcia projektowego. Przedstawiając projekt mieszkania lub domu, otrzymacie Państwo doradztwo w zakresie możliwości instalacyjnych sprzętu audio/wideo, uwzględniające oczekiwań oraz potrzeby inwestora. Korzystanie z systemu stanie się proste i przyjemne, a jego rozbudowa w przyszłości nie będzie problemem.

Zapraszamy do współpracy:
wspolpraca@avstyl.pl

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.